Полиграфия легла?

Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

Це Ваше право і рішення, і ми його поважаємо. Можливо для Вас буде несподіванкою, але ми маємо з десяток клієнтів, котрі рік-два тому заявляли те саме, що і Ви наразі :) да і ми не зі всіма дозволяємо собі працювати.
Аватар користувача
kontra
Повідомлень: 182
З нами з: 10 липня 2012, 12:09
Контактна інформація:

Повідомлення kontra »

А что вам остается.. :) а я имею обратную инфу что, те кто с вами связался зарекся.. так что не надо рассказывать прям о потоке. да и плевать не на ваши рекорды демпинговой политики. Станьте на майдане в выходной день и пойте мантру какие вы хорошие.. может кто и поедается . а я лучше у Авалона напечатаю дороже, но мне не будет стыдно отдавать полиграфию людям в руки
www.karnakoff.com.ua
Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

Ну це Ви лихо завернули, рідко приходиться чути, що у нас якість страждає :) Більше того,на тижні у нас інсталяція нової топової Коніки С1100, там нові тонера нові можливості, новий рівень якості. Так що ласкаво просимо :)
Да, і ціни будуть ще приємніші, для власників ПРО машин буде запропоновано 1,2-1,3 гривні за SRA3 4+0 від однієї копії.
Аватар користувача
kontra
Повідомлень: 182
З нами з: 10 липня 2012, 12:09
Контактна інформація:

Повідомлення kontra »

ну сами признаете, редко но приходится .. а вдруг это редко попадет на меня. я пойду печатать тугда где не позволяют себе заказчику брак показывать не то что впаривать. :)
www.karnakoff.com.ua
Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

Ось тут Ви не праві, поняття впарювання у нас відсутнє. Якщо стається брак по нашій вині, то все перероблюється за наш рахунок, або компенсується фінансово. Якщо брак по вині замовника, то ми пропонуємо переробити продукцію по ціні собівартості. Ну а глобально, виробництва, будь якого, без браку не буває. Хтось це розуміє, а хтось ні :) Але, повірте, ми щодня вдосконалюємося.
Аватар користувача
kontra
Повідомлень: 182
З нами з: 10 липня 2012, 12:09
Контактна інформація:

Повідомлення kontra »

от же впертый карбон сегодня попался :) у ас там что секта ? или там работают те кто из монорельса на пенсию вышли? у вас тоже рабочий день начинается с песни про карбон? :) не люблю я вашу как и сякую иную дешевку
www.karnakoff.com.ua
Аватар користувача
M_ok
Повідомлень: 95
З нами з: 12 липня 2012, 09:48
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення M_ok »

tvisa писав:Не умерла , но в коме.
Давече заказывал на свою фирму рекламные календари на следующий год. Типография старая, вариант исполнения календаря - прошлогодний. Увидев счет испытал шок :shock: - цена прошлого года, абсолютно без повышения ! При том что все составляющие календаря - импорт (кроме работы). Вот это я понимаю "за хлебушек" или от безнадеги. Или теперь так у всех?
Оборудование, запчасти и расходные материалы для полиграфии
Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

Можливо торік рахунок був дещо завищений? Календарі, це один з видів продукції, де ще є непоганий запас добавленої вартості, особливо у малотиражних замовленнях.
Аватар користувача
спд коваленко
Повідомлень: 866
З нами з: 28 березня 2013, 14:18

Повідомлення спд коваленко »

"Полиграфия легла?"
не знаю, у меня стоит!!!
:D
Відповісти