Коллеги-рассыльщики, экономьте траффик адресата.

Аватар користувача
Tokha
Повідомлень: 175
З нами з: 10 липня 2012, 16:04

Повідомлення Tokha »

kontra писав:Я лучше заплачу на копейку больше проереному авалону и уверено отгружусь, чем стану рисковать нервами с карбоном или месивом. Да Антон при всех скажу, ты еще тот куркуль, и если бы не качество и ответственность за сои слова, никто бы к тебе не пошел.
я не куркуль)))) я стараюсь делать хорошо свою работу, но хочу за это адекватную оплату))) Смысл гонять макулатуру за копейки.

З.Ы. Паша, а сейчас я тебе шаблон рвать начну))) Запустили цифровую печать фольгой, без клише))) Дороже чем обычное раза в три, зато клише ненадо. Для срочных или единичных или там где клише сильно здоровое самое то))) Так что вовремя ты у меня лишнюю тиснилку купил)))
www.avalon-print.com
Аватар користувача
tvisa
Повідомлень: 586
З нами з: 09 липня 2012, 10:25
Звідки: Киев

Повідомлення tvisa »

Тоха, я так понимаю что этот фоил принт принт лупит по "любому материалу" кожа, бумвинил, кинь в личку сколько может обойтись печать золотом А4 формата на листе СРА3 т.к. производим различного вида папки и когда заказчику надо 1-5 папок то с клеше всегда заморочки.
Аватар користувача
kontra
Повідомлень: 182
З нами з: 10 липня 2012, 12:09
Контактна інформація:

Повідомлення kontra »

А мне для визиток эта маська идеально подходит, а если что большое , я у тебя перезакажу. Сам знаешь размеры больше визитки не так часто идут. Не всегда имеет смысл держать оборудование под которое нет загрузки, так что ты печатай а я лучше продавать буду :)
www.karnakoff.com.ua
Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

kontra писав: Я лучше заплачу на копейку больше проереному авалону и уверено отгружусь, чем стану рисковать нервами с карбоном или месивом.
Повністю розділяємо вашу позицію і приносимо вибачення, якщо трапилось непорозуміння у співпраці. Ми постійно працюємо над підвищенням рівня якості обслуговування клієнтів, так само, як і над рівнем якості продукції, що випускає наша компанія. У будь-якому випадку бути ефективним та позитивним геть всім неможливо. Один з наших головних корпоративних принципів, це те, що робота має приносити не тільки фінансову вигоду, а і задоволення. Тому ми вчиняємо аналогічно вам, якщо нам неприємно працювати з тим чи іншим клієнтом, ми з радістю надаємо координати наших конкурентів. У то й же час, на сьогодні, ми обслуговуємо чимало клієнтів вище згаданого Авалону і не тільки.
Аватар користувача
kontra
Повідомлень: 182
З нами з: 10 липня 2012, 12:09
Контактна інформація:

Повідомлення kontra »

", що робота має приносити не тільки фінансову вигоду, а і задоволення." ради правды скажу что у Вас ни разу заказ не размещал, и не размещу. Мне не нравятся "дешеа юшка" мне ысерно от чего там у Вас "задаволення", мне нужны качественные тиражи и в срок, я ушел от дешевого сегмента.
Хотя нет, с офсетными сборками старкарда играюсь иногда.:)
www.karnakoff.com.ua
Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

kontra писав:", що робота має приносити не тільки фінансову вигоду, а і задоволення." ради правды скажу что у Вас ни разу заказ не размещал, и не размещу. Мне не нравятся "дешеа юшка" мне ысерно от чего там у Вас "задаволення", мне нужны качественные тиражи и в срок, я ушел от дешевого сегмента.
Хотя нет, с офсетными сборками старкарда играюсь иногда.:)
Саме так і працюємо, якісно і вчасно, і непогане тому підтвердження 24 годинне завантаження виробництва. А загалом, кожному своє. Хтось в силу свого соціального положення чи ще чогось, не може собі дозволити платити дешевше за одну і ту саму річ, а хтось вважає, що навіщо платити більше.
Аватар користувача
kontra
Повідомлень: 182
З нами з: 10 липня 2012, 12:09
Контактна інформація:

Повідомлення kontra »

визитка может быть и рекламой и антирекламой. у полиграфии есть качество печати и сроки когда она актуально. Особенно в цифрой печати главное сроки , офсетная сборка всегда дешевле.
www.karnakoff.com.ua
Відповісти