Допомога з дизайном

Питання по дизайну і верстці, обговорення програм
Andrii
Повідомлень: 14
З нами з: 22 серпня 2012, 13:17

Допомога з дизайном

Повідомлення Andrii »

Є чорнобіле зображення, в ньому потрібно чорний колір замінити на корочневий, білі області видалити і зробити так щоб при друку цей коричневий колір був одним пантоном. Маю це зображення в тіфі в хорошій якості
Знаю що в шовкотрафаретному друці таку комбінацію роблять і що є якийсь платний плагін до фотошопу який власне це і робить, можливо хтось знає що за плагін, або яким чином це можна зробити за допомогою стандартних інструменітв ?
Вкладення
хатинка .JPG
Аватар користувача
Евгений_Zlato
Повідомлень: 123
З нами з: 09 липня 2012, 09:42
Контактна інформація:

Повідомлення Евгений_Zlato »

в фотошопе переводите в чб, там же, вкладка "duotone" двухцветный первый – белый, второй выберите сами
качественная широкоформатная печать, изготовление пластиковых карт, оперативная полиграфия, студия дизайна, аэрофотосъемка (мультикоптер)
Аватар користувача
Alla_777
Повідомлень: 344
З нами з: 09 липня 2012, 09:28

Повідомлення Alla_777 »

ничего сложного - в Фотошопе переведите макет в Grayscale, если нужно, подтяните контрастность и... просто выводите пленку как оттенки серого... а затем краску нужную возьмете и будете печатать.
Только предупреждаю - если результатом должна стать сепия, то одной краской можете получить лишь подобие, сепию лучше печатать СМУКом
Volume
Повідомлень: 79
З нами з: 19 листопада 2012, 10:58

Повідомлення Volume »

Все не так просто с трафаретной печатью.....У вас может получиться непонятный кусок коричневого "нечто". Нужно правильно подобрать размер точки или точек , учесть через какое сито будете печатать и на каком материале, а то просто не узнаете что это за дом такой....
Я сам особо не шарю..но знаю точно что простого перевода в другой цвет не достаточно. если очень надо могу нарыть контакты человечка, делал когда то выводы полноцвета под трафарет.
http://mill-adv.kiev.ua/
Аватар користувача
Alla_777
Повідомлень: 344
З нами з: 09 липня 2012, 09:28

Повідомлення Alla_777 »

Насколько я знаю, в шелкотрафарете линеатуру нужно выбрать соответствующую.
Но здесь за советом к мэтру Коваленко - шелк - его королевство :)
Andrii
Повідомлень: 14
З нами з: 22 серпня 2012, 13:17

Повідомлення Andrii »

Буду, пробувати щось комбінувати
Справа в тому що насправді мені це потрібно для офсетного друку, потрібно зробити цю хатинку в такому ж стилі як вона зараз є, але так щоб там було максимум два пантони ( коричневий і червоний ) і я не докінця розумію як мені правильно це зробити.
Можна в ілюстраторі трасанути і потім видаляти лишнє, поправляти і обєднувати і досягнути свого, але це так дооооовго ..
хотілося б знайти простіший варіант ))
Аватар користувача
Alla_777
Повідомлень: 344
З нами з: 09 липня 2012, 09:28

Повідомлення Alla_777 »

А для чего Вы хотите применять еще и красный?
Andrii
Повідомлень: 14
З нами з: 22 серпня 2012, 13:17

Повідомлення Andrii »

Alla_777, це для одного комплексу і в них два фірмові кольори: коричневий і червноний. Ідея така що фон буде червоний і в ньому вже ось ця картнинка коричневим і це все розділене білим ( тобто просто не задрукованим папером) якось так :)
Аватар користувача
tvisa
Повідомлень: 586
З нами з: 09 липня 2012, 10:25
Звідки: Киев

Повідомлення tvisa »

Дайте воды напиться , а то так кушать хочется , что переночевать негде.
:)
Аватар користувача
Alla_777
Повідомлень: 344
З нами з: 09 липня 2012, 09:28

Повідомлення Alla_777 »

че-то я совсем ничего понять не могу... сначала речь шла только об 1-м пантоне... теперь о 2-х..
а не проще все это счастье напечатать СМУКом?
Відповісти