Допомога з дизайном

Питання по дизайну і верстці, обговорення програм
Andrii
Повідомлень: 14
З нами з: 22 серпня 2012, 13:17

Повідомлення Andrii »

Я спочатку також не міг зрозуміти :) суть в тому що продукції буде багато і клієнт хоче щоб все виглядало однаково (має свій бренд бук) тому потрібно це зробити під друк пантонами. І є ще один момент: надрукувати двома пантонами дешевше ніж цмиком 4+0 ( зараз я маю на увазі стаканчики паперові. а будуть ще серветки, флексо друк, там обовязково це все вивести під пантони). Така от ситуація
Раніше з таким не зіштовхувався, але читав на форумах що є якийсь плагін до фотошопу який дозволяє повнокольорове зображення конвертувати таким чином що вийде 2 пантони і власне з цієї причини вирішив написати сюди, так як це профільний форум і так чи інакше хтось з форумчан вже мав справу з чимось подібним
Аватар користувача
tvisa
Повідомлень: 586
З нами з: 09 липня 2012, 10:25
Звідки: Киев

Повідомлення tvisa »

Без обид, просто скучно как-то.
Я знаю что есть тайная книга (мне рассказывали), а там один молодой колдун как махнет приблудой , так все и получается. :)

Терпенье и труд, все перетрут!
Andrii
Повідомлень: 14
З нами з: 22 серпня 2012, 13:17

Повідомлення Andrii »

tvisa, згоден
не приклавши зусиль отримати хороший результат як мінімум наївно, але з іншої сторони коли є оптимальніші, кращі способи виконати роботу гріх ними не скористатись
Вдячний всім за допомогу, буду пробувати вищевказані способи і якщо в мене все вийде, або знайду інший спосіб обовязково поділюсь і залию сюди результат
Аватар користувача
спд коваленко
Повідомлень: 866
З нами з: 28 березня 2013, 14:18

Повідомлення спд коваленко »

"але читав на форумах що є якийсь плагін до фотошопу який дозволяє повнокольорове зображення конвертувати таким чином що вийде 2 пантони"
ну так это ж и есть дуотон, о кот говорил евгений вначале.
только я его делал немного не так.
только получится херня (в смысле цветопередачи).
родная мама не узнает.
а при печати она превратится вааще в херню херовую.
ну по крайней мере так получилось у меня в похожем случае.
изначально нужно делать это фото в 2-х цветах.
или если какого-то цвета очень мало, просто выкинуть его.

и вообще.
вы же начали так: "Є чорнобіле зображення, в ньому потрібно чорний колір замінити на корочневий, білі області видалити і зробити так щоб при друку цей коричневий колір був одним пантоном"
а окончили "повним кольором".
ничего не понимаю.
Аватар користувача
Tokha
Повідомлень: 175
З нами з: 10 липня 2012, 16:04

Повідомлення Tokha »

tvisa писав:Дайте воды напиться , а то так кушать хочется , что переночевать негде.
:)
... и нескем....
www.avalon-print.com
Andrii
Повідомлень: 14
З нами з: 22 серпня 2012, 13:17

Повідомлення Andrii »

спд коваленко,
Я не правильно сформулював питання на початку, на вигляд воно чорно-біле але по факту (по цмику ) повнокольорове і я хочу зробити його власне чорно білим, так щоб видимі області були чорними (0 0 0 100) а все решта просто (0 0 0 0 ), якось так
Якщо скажімо при офсетному друці якісь області мають процентовку 0 0 0 100 а інші для прикладу 0 0 0 70, а ще якісь інші 0 0 0 34 - це ж все рахується як друк одним кольором ? і можна друкувати пантоном і за рахунок різної процентовки вийде гарне зображенння. я власне собі це все так уявляю
Аватар користувача
Alla_777
Повідомлень: 344
З нами з: 09 липня 2012, 09:28

Повідомлення Alla_777 »

:) вот я и говорю - грейскел Вам в помощь! Вы получите изображение в оттенках серого, при печати вместо черного возьмете пантон нужного цвета и всё. Так все делают.
То, что двигая пипетку по изображению в грейскел моде, Вы в палитре инфо при эквиваленте просмотра видите составной черный - ничего не значит для Вас.
У Вас при выводе из грейскела получится только 1 пластина (либо пленка) - Ваш пантон. А вот какую именно краску использовать - это методом подбора, опираясь на здравый смысл. Хотите, чтобы цвета стали более отчетливыми, поиграйтесь с контрастностью. Можно также в ФШ осветлить или затемнить нужные вам участки - только делайте это мягкой кистью.

:) не хотите грейскел - воспользуйтесь ченнел микшером - перенесите информацию изо всех каналов в черный в нужных Вам пропорциях, а сами каналы обнулите - но это требует некоторого навыка, иможно - недо или пепеборщить.
Аватар користувача
спд коваленко
Повідомлень: 866
З нами з: 28 березня 2013, 14:18

Повідомлення спд коваленко »

ну тогда я +1 к алле.
только еще неувязочка!
" і це все розділене білим" - этого не получится. либо белый либо красный
Аватар користувача
krestovskiy
Повідомлень: 789
З нами з: 14 липня 2012, 19:50
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення krestovskiy »

а как вы представляете себе однобитное изображение этой хатки?
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема — это расходы
Andrii
Повідомлень: 14
З нами з: 22 серпня 2012, 13:17

Повідомлення Andrii »

Alla_777, дякую
Сьогодні спробую підготувати макет згідно Ваших рекомендацій, поексперементую ))
Коли матиму надрукований зразок, обовязково напишу і залию сюди його скан щоб показати результат.
Відповісти