Сколько и как платить продажникам? (офсет + цифра)

Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

Система співпраці з менеджерами аналогічна як у "andrievskaya", тільки дещо інші цифри, план менший, ставка більша і відсоток на все однаковий. Відсоток виплачується з валового доходу. Що таке план, менеджери давно вже забули, оскільки виконують його за перші пару днів місяця. Відсотки всі рахує CRM. Також надаються: звязок, пільгове харчування, оплачувана відпустка 22 календарних і 2 рази на рік корпоративний виїзд у Карпати (зима-лижі; літо-гриби, гірський туризм). Зміна кадрів у даному відділі відсутня з моменту створення компанії, 7 років.
Аватар користувача
v911v
Повідомлень: 183
З нами з: 10 липня 2012, 09:53
Звідки: Киев

Повідомлення v911v »

Карбон-Сервис писав:Система співпраці з менеджерами аналогічна як у "andrievskaya", тільки дещо інші цифри, план менший, ставка більша і відсоток на все однаковий. Відсоток виплачується з валового доходу. Що таке план, менеджери давно вже забули, оскільки виконують його за перші пару днів місяця. Відсотки всі рахує CRM. Також надаються: звязок, пільгове харчування, оплачувана відпустка 22 календарних і 2 рази на рік корпоративний виїзд у Карпати (зима-лижі; літо-гриби, гірський туризм). Зміна кадрів у даному відділі відсутня з моменту створення компанії, 7 років.
Хочу в Карпаты, иду работать к ВАМ! :D
Если принтер мнет в бумагу - поставьте его в туалет
Аватар користувача
puzzle
Повідомлень: 133
З нами з: 09 липня 2012, 14:31
Звідки: Украина | Харьков
Контактна інформація:

Повідомлення puzzle »

Карбон-Сервис писав:Система співпраці з менеджерами аналогічна як у "andrievskaya", тільки дещо інші цифри, план менший, ставка більша і відсоток на все однаковий...
не думал что в цифровой типографии могут быть мега заработки!

пысы у вас на сайте кривая страница с контактами
www.puzzles.net.ua | Рекламные и промо пазлы - оригинальное решение для презентаций, выставок, подарков, проведения акций, призов и проч.
Аватар користувача
v911v
Повідомлень: 183
З нами з: 10 липня 2012, 09:53
Звідки: Киев

Повідомлення v911v »

puzzle писав: не думал что в цифровой типографии могут быть мега заработки!

пысы у вас на сайте кривая страница с контактами
Вы меня удивляете с каждым днем :shock: Таки кривая страничка :arrow: глаз олмаз
Если принтер мнет в бумагу - поставьте его в туалет
Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

puzzle писав: не думал что в цифровой типографии могут быть мега заработки!

пысы у вас на сайте кривая страница с контактами
Дякую, сторінку поправимо.
І чому відразу цифрова типографія, тема ж офсет+цифра, ми маємо і офсетне виробництво, але попит і кількість робіт на цифру стрімко зростає.
s0n1c
Повідомлень: 3
З нами з: 13 липня 2012, 15:03

Повідомлення s0n1c »

мне допустим с 50 тыс.читой прибыли платят 6 тыс. мне ненравится,я нервничаю, но кушать то надо детей кормить за жилье платить как с этим бороться, уходить? куда? опять начинать строить по кирпичику предприятие......нехочу прыгать с места на место......
Аватар користувача
v911v
Повідомлень: 183
З нами з: 10 липня 2012, 09:53
Звідки: Киев

Повідомлення v911v »

Как по мне достойная зарплата! 12% норм.
Если принтер мнет в бумагу - поставьте его в туалет
Аватар користувача
tvisa
Повідомлень: 586
З нами з: 09 липня 2012, 10:25
Звідки: Киев

Повідомлення tvisa »

Карбон , Вы хотите сказать что за 7 лет работы у Вас не поменялись кадры ?
И честно говоря условиями работы Ваших сотрудников я не просто впечетлен , а ошарашен.
Менеджер за 2 дня делает план?
Я к Вам прийду поучится, сколько возьмете?
Аватар користувача
v911v
Повідомлень: 183
З нами з: 10 липня 2012, 09:53
Звідки: Киев

Повідомлення v911v »

tvisa писав:Карбон , Вы хотите сказать что за 7 лет работы у Вас не поменялись кадры ?
И честно говоря условиями работы Ваших сотрудников я не просто впечетлен , а ошарашен.
Менеджер за 2 дня делает план?
Я к Вам прийду поучится, сколько возьмете?
У НИХ АКЦИЯ была в прошлом месяце оттиск SRA3 1.60 грн. наверно от хорошей жизни :D !
Или план ОЧЕНЬ большой :lol: !
Если принтер мнет в бумагу - поставьте его в туалет
Аватар користувача
tvisa
Повідомлень: 586
З нами з: 09 липня 2012, 10:25
Звідки: Киев

Повідомлення tvisa »

911 , что радует , что с тобой всегда поржать можно ))))) и щас лыба тянется
Відповісти