Сколько и как платить продажникам? (офсет + цифра)

Anders
Повідомлень: 61
З нами з: 09 липня 2012, 00:53

Повідомлення Anders »

v911v писав: У НИХ АКЦИЯ была в прошлом месяце оттиск SRA3 1.60 грн. наверно от хорошей жизни :D !
Или план ОЧЕНЬ большой :lol: !
или они могут себе позволить давить конкурентов?
но тема о другом.

наверное с такой ценой нетрудно набрать план.
но они не одиноки. много кто предлагает такие цены или ниже.
Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

tvisa писав:Карбон , Вы хотите сказать что за 7 лет работы у Вас не поменялись кадры ?
И честно говоря условиями работы Ваших сотрудников я не просто впечетлен , а ошарашен.
Менеджер за 2 дня делает план?
Я к Вам прийду поучится, сколько возьмете?
Саме так, за 7 років у нас менеджери не мінялися, іншими словами ніхто не звільнявся, зараз з'являються нові і плідно працюють під наглядом вже досвідчених. Та й загалом половина нашої команди, не тільки менеджери, 7 років стабільна. А кадри мінялися, особливо післядрукарський відділ, хтось ріс і йшов далі керувати, хтось не хотів рости, хтось не хотів працювати і т.п. довго шукали офсетного друкаря, але як показує досвід, це було варто того. Слово пару днів, я б не сприймав буквально, якщо в цифрах то це 2-7 днів.

Стосовно акцій, так вони в нас і раніше були по 1.6 грн. SRA3 4+0, остання була присвячена інсталяції другої кольорової цифрової машини, а скоро будуть ще цікавіші акції та пропозиції для наших клієнтів. Слідкуйте за новинами :)
Аватар користувача
tvisa
Повідомлень: 586
З нами з: 09 липня 2012, 10:25
Звідки: Киев

Повідомлення tvisa »

Так поставим вопрос по другому, если не секрет какую ЗП в среднем получают менеджеры?
Аватар користувача
andrievskaya
Повідомлень: 45
З нами з: 17 липня 2012, 11:45
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення andrievskaya »

Это со ставкой или без? И опять же "чистая прибыль" условное понятие. У меня, если принесли 50000 прибыли, получили 2500 ставки и 5000 процентов. Т.е. 7500,00.
Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

tvisa писав:Так поставим вопрос по другому, если не секрет какую ЗП в среднем получают менеджеры?
Не вважаю за коректне обговорювати чиїсь заробітки. Можу тільки повідомити, що заробляють менеджери доволі пристойно, при поганому заробітку 7 років на одному місці не затримуються :) Да і заробіток менеджера залежить не виключно від нього, є препрес відділ,прес і постпрес, і варто однієї помилки на одному з етапів, як менеджер може зіпсувати собі свій заробіток, репутацію і т.п. Тому якщо і ставити якісь фінансові питання то виключно про фінансові досягнення команди.
Anders
Повідомлень: 61
З нами з: 09 липня 2012, 00:53

Повідомлення Anders »

Карбон-Сервис писав: Не вважаю за коректне обговорювати чиїсь заробітки. Можу тільки повідомити, що заробляють менеджери доволі пристойно, при поганому заробітку 7 років на одному місці не затримуються :) Да і заробіток менеджера залежить не виключно від нього, є препрес відділ,прес і постпрес, і варто однієї помилки на одному з етапів, як менеджер може зіпсувати собі свій заробіток, репутацію і т.п. Тому якщо і ставити якісь фінансові питання то виключно про фінансові досягнення команди.

то есть Вы в этой теме исключительно для самопиара?

или все же будут цифры? например цифры плана и % менеджерский заработка.

ну хорошо, какие финансовые достижения всей команды? раз "некорректно" говорить "поштучно" :)
Андрей
Повідомлень: 1
З нами з: 19 липня 2012, 10:46

Повідомлення Андрей »

Это настолько красиво звучит и выглядит что боюсь не может быть правдой , по моему мнению.
Аватар користувача
v911v
Повідомлень: 183
З нами з: 10 липня 2012, 09:53
Звідки: Киев

Повідомлення v911v »

Карбон-Сервис писав:Не вважаю за коректне обговорювати чиїсь заробітки. Можу тільки повідомити, що заробляють менеджери доволі пристойно, при поганому заробітку 7 років на одному місці не затримуються :) Да і заробіток менеджера залежить не виключно від нього, є препрес відділ,прес і постпрес, і варто однієї помилки на одному з етапів, як менеджер може зіпсувати собі свій заробіток, репутацію і т.п. Тому якщо і ставити якісь фінансові питання то виключно про фінансові досягнення команди.
ЗП 1.60грн. + проезд! :o
Если принтер мнет в бумагу - поставьте его в туалет
Карбон-Сервис
Повідомлень: 65
З нами з: 18 липня 2012, 15:01
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Карбон-Сервис »

Ну чому ж виключно для само піару, тема звучить як "сколько и как...?" і ми поділилися схемою котра працює у нас — "как", а цифри — "сколько", це суто індивідуальний момент. Ці цифри залежать як від потреб та життєвих поглядів роботодавця, що платить, так і ще від n-ої кількості факторів, починаючи від професійних, психологічних, побутових і закінчуючи соціально-економічними.
Чужі цифри нічого нікому не дадуть, хіба що втамують чиюсь цікавість і дозволять заглянути у кишеню іншого. Це все одно, що взяти чужий прайс і почати по ньому працювати, не прорахувавши, як мінімум, собівартість своїх послуг і продуктів. Ви ж подивіться навіть у цій гілці, комусь 5 тисяч грн. мало, іншим в самий раз, а когось "жаба" може почати душити, тому кожний випадок унікальний і універсальної формули бути не може.
Про фінансові результати нашої команди в цифрах можна подивитися в архіві цього і не тільки цього форуму, вже не один його відвідувач розраховував нашу рентабельність і дохідність :)
В альтернативній формі можу сказати, що фін. досягнення команди дозволили нам за останній рік і 9 місяців інсталювати три bizhub (С7000Р/С6000/PRO1051), під них новенький різак з програматором, промисловий гідравлічний ламінатор В1 формату і напівавтоматичну лінію по зшивці продукції на пружину. Це окрім більш дрібних інвестицій на зразок ортопедичних крісел персоналу, професійних моніторів дизайнерам і друкарям, кліматичної техніки в цифровий цех, додаткового ліцензійного програмного забезпечення і т.п. Гарні це чи погані результати однозначно сказати важко, оскільки все у цьому світі відносно.
Аватар користувача
kontra
Повідомлень: 182
З нами з: 10 липня 2012, 12:09
Контактна інформація:

Повідомлення kontra »

Ну карбон это уникальная команда? то ли церковь, я так и не понял. Когда вы народу свой аижен покажите о котором столько тут звонили а не фастпринтовский? Так вот запечатка айджена позволяет печатать размер 350х540 мм.. из-за ваших двоечников я только время потерял
Востаннє редагувалось 19 липня 2012, 18:21 користувачем kontra, всього редагувалось 1 раз.
www.karnakoff.com.ua
Відповісти