Демпинг не для нас.

Аватар користувача
спд коваленко
Повідомлень: 866
З нами з: 28 березня 2013, 14:18

Повідомлення спд коваленко »

алла, алекс
ничего не понял
но писать-отвечать сегодня облом...
anarxi
Повідомлень: 63
З нами з: 09 липня 2012, 12:48

Повідомлення anarxi »

спд коваленко писав:попробуйте не согласиться!

Українське суспільство заслуговує на свою бідність. Це спреведливо!

Воно не заслуговує на багатство, успіх, високий рівень життя. Поки не заслуговує.

Українці в цілому інфантильні, не толерантні і ліниві. Не бажають думати і вчитися. Українці не терпимі. Не поважають інших людей, незалежно від їх раси або статі. Українці живуть у своєму маленькому світі, відстоюючи свою унікальність, у той час як світ глобалізувався і рухається вперед. Це все правда, яку треба визнати.

Кожен конкретний українець може і відрізнятися, але колективний портрет саме такий. І поки цей колективний портрет не зміниться, не можна й думати про те, що ми отримаємо якісний менеджмент.

Якщо ми не вимогливі до себе, то ми не можемо бути вимогливі до інших. Якщо ми хочемо всього і відразу, і щоб нам при цьому нічого не робити, то не варто дивуватися, чому політики обманюють наші очікування. Не політик винен, що збрехав. Це люди винні, що повірили не реальним обіцянкам. Це люди формують «дитячий» запит на шару. Це українці обирають собі 25 років владу.

Для лікування потрібен діагноз. Україна хвора. Хворе українське суспільство. Корупція – це лише симптом. А лікувати необхідно причини захворювання. І – у суспільстві. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/06/03/ukraintsi ... ert_705003
друг любезный, да Ты видать эстонец.
приводя в ссылке статью финна.
все это известно уже не один десяток лет (не ОДИН десяток , Карл, лет).

но есть трагическая ошибка .
путает бедолага ,причину с следствием.
Для лікування потрібен діагноз. Україна хвора. Хворе українське суспільство. Корупція – це лише симптом
это не симптом - фундамент на котором растет наша страна.
и уж, рекламщики -знают это. :)
Аватар користувача
anikevich
Повідомлень: 87
З нами з: 10 липня 2012, 00:33

Повідомлення anikevich »

а так хорошо все начиналось
Аватар користувача
krestovskiy
Повідомлень: 789
З нами з: 14 липня 2012, 19:50
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення krestovskiy »

а що я...
а мы тут нипричем)

откат - это реалии нашего бизнеса, это традиция, и это вавка в голове уже, и ничего тут не поделаеш, они были, есть и будут.

твой выбор - либо давать откат и брать заказ, либо не давать и не брать.

Хватает и чесных заказов и работы, а ктото только на откатных заказах и работает.
У нас весь бизнес построен НЕПРАВИЛЬНО!

начиная с уличной торговли и заканчивая крупной промышленостью. Я был нетак давно на различных промышленых гиганских предприятиях, я видел как там все делается, я знаю как делается малый бизнес, тут все построено не правильно, и исправлять иногда это просто невозможно.

Одна еврейская бабушка бизнесмен (из Тель-Авива), уроженица Украины, но уже 40 лет живущая и имеющая безнес в Израиле сказала мне, поедете делать бизнес туда - забудьте все, и не вздумайте его вести там так, вы либо разоритесь, либо вас посадят.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема — это расходы
Аватар користувача
спд коваленко
Повідомлень: 866
З нами з: 28 березня 2013, 14:18

Повідомлення спд коваленко »

krestovskiy писав:а що я...

Одна еврейская бабушка бизнесмен (из Тель-Авива), уроженица Украины, но уже 40 лет живущая и имеющая безнес в Израиле сказала мне, поедете делать бизнес туда - забудьте все, и не вздумайте его вести там так, вы либо разоритесь, либо вас посадят.
вот поэтому костя и не эмигрировал! :)
ну не сможет он там вести бизнес, не сможет!:)
mark
Повідомлень: 6
З нами з: 24 липня 2016, 20:03

Повідомлення mark »

вспомнилась песенка
https://www.youtube.com/watch?v=7WNH0-Jav24
Оле4ка
Повідомлень: 6
З нами з: 11 жовтня 2016, 20:54

Повідомлення Оле4ка »

Это точно
Эдуард
Повідомлень: 8
З нами з: 12 жовтня 2016, 12:38

Повідомлення Эдуард »

Согласен.
nikitenko
Повідомлень: 20
З нами з: 24 листопада 2016, 20:30

Повідомлення nikitenko »

Боюсь даже это говорить, но это лишь мое мнение
Мне кажется период "договорняков" только впереди, только намного более кровавый период наступает
Відповісти